Asteria
(5710302024202)
På lager
Tilbud
Spar 450,00 DKK
Produktbeskrivelse
ASTERIA Nuance er en slank loftslampe med et stilrent design. Lampen kombinerer design, teknologi og håndværk og bliver et blikfang i alle former for interiør. Det indbyggede LED-panel er dæmpbart og giver et blødt, fuldt lys i rummet. ASTERIA Nuance fås i fire farver og to størrelser; mini og medium. Mål, medium: O 43 cm, H 14 cm. Mål, mini: O 31 cm, H 10,5 cm. Materiale: Stål / Aluminium / PMMA 2,7 meter sort ledning i tekstil medfølger.
- Levering 1-3 dage
- 365 dages retur
Vi skal gøre dig opmærksom på, at ovenstående ovenstående er reklame. Der kan være afvigelser i priser og andre informationer.
Shop: | |
Mærke: | Umage |
Leveringstid: | Se detaljer på website |
Tilbud fra andre butikker
Butik | Pris | |
1 720,00 DKK |
Se i butik | |
1 745,00 DKK |
Se i butik | |
2 499,00 DKK | Se i butik | |
2 499,00 DKK | Se i butik | |
2 575,00 DKK | Se i butik |
Lignende produkter
Anbefalinger til dig
Populære kategorier fra LightShop
Pristilbud nyhedsbrev
Tilmeld dig Pristilbud nyhedsbrev og hold dig opdateret med de nyeste trends, modetips og gode tilbud.